Mājas » Tehnoloģija » Kā pārtraukt ierīces klausīšanos (un saglabāšanu), ko jūs sakāt

Kā pārtraukt ierīces klausīšanos (un saglabāšanu), ko jūs sakāt

Jā, balss tehnoloģija ir pārsteidzoša. Jautājumu varat uzdot tālrunim. Jūs varat runāt ar savu skaļruņu sistēmu un pat rezervēt Uberu. Ar pareizo iestatījumu jūs varat mutiski bloķēt savas mājas durvis, apgaismot gaismas un nomainīt termostatu. Visā Amerikā cilvēki iekļauj mutvārdu fiksāciju.

Virtuālie palīgi ir ērti, bet vienmēr klausās. Tā kā vairāki ražotāji un izstrādātāji pāriet uz audio izsekošanas joslu, jūs varat brīnīties, cik daudz jūsu ierīces ieraksta. Un kas notiek ar savāktajiem audio failiem?

Sliktākais no visiem: lietojumprogrammas, kas izmanto ultraskaņas datus, lai jūs profilētu. Jūs nedzirdat toņus, bet ierīce to dara. Vairāk par to vēlāk. Dažas regulāras lietotnes ir paredzētas, lai spiegotu un ziņotu par ierakstiem. Lasiet vairāk par piecām spiegu lietojumprogrammām, kuras varētu būt tālrunī skatoties un klausoties tieši tagad.

Izplūdis? Daudzi cilvēki ir. Daudzi patērētāji neuzticas saviem virtuālajiem palīgiem un brīnās, kā tos izslēgt. Ja uztraucaties par viedtālruņa pastāvīgā mikrofona konfidencialitātes riskiem.