Mājas » Ieteicams » Google vecāku kontroles lietotne ir pieejama lejupielādei ASV

Google vecāku kontroles lietotne ir pieejama lejupielādei ASV

Google vecāku kontroles lietotne Android ierīcēm “Ģimenes saite” ir pabeigusi beta testēšanas periodu un tagad ir pieejama sabiedrībai, lai to bez maksas lejupielādētu ASV.

Lietojumprogramma, kas ļauj vecākiem pārvaldīt lietotnes, iestatīt ekrāna laika ierobežojumus un vairāk, var tikt izmantota no iOS vai Android ierīces, bet tā ir īpaši izstrādāta, lai pārvaldītu bērna Android ierīci, TechCrunch ziņoja vēlu ceturtdien.
Pirmo reizi martā tika ieviesta tikai uzaicinājuma programma, un programma “Ģimenes saite” ļauj vecākiem bloķēt vai apstiprināt lietotņu lejupielādi, kā arī izsekot, kādas lietotnes uztver sava bērna uzmanību, apskatot iknedēļas un mēneša darbības pārskatus.


Tas arī ļauj vecākiem ierobežot ierīces lietošanu, konfigurējot maksimālo stundu skaitu dienā, kad bērnam ir atļauts atrasties ierīcē un kad ierīce ir automātiski bloķēta pirms gulētiešanas.

Programmatūra piedāvā vairāk funkciju Android ierīcēs, salīdzinot ar iOS, ieskaitot sadaļu “Ierobežojumi”, kas ir vairāk vērsta uz to, ko lietojumprogrammas bērns var izmantot un ļauj konfigurēt konfidencialitāti un citus iestatījumus.

Apple nepiedāvā vecākam iespēju noteikt laika ierobežojumus, attālināti bloķēt ierīci vai skatīt darbības pārskatus par lietotņu lietošanu.

“Ģimenes saite” var kontrolēt jebkuru Android ierīci, kurā darbojas Android Nougat 7.0 un jaunāka, un izvēlieties Marshmallow ierīces. No otras puses, vecāku ierīcei ir nepieciešams tikai Android KitKat 4.4 vai jaunāks vai iOS 9 un jaunāks.