Mājas » Ieteicams » Fingerprint Sensor-Enabled Phones sūtījums līdz 1 miljardam 2018. gadā

Fingerprint Sensor-Enabled Phones sūtījums līdz 1 miljardam 2018. gadā

Pieprasījums pievienot pirkstu nospiedumu sensorus viedtālruņiem ir nepārtraukti palielinājies, un, ņemot vērā tendenci, tiek lēsts, ka 2018. gadā pirkstu nospiedumu skeneris spējīgs viedtālruņa sūtījums šķērso miljardu vienību. Samsung bija pirkstu nospiedumu iespējotu viedtālruņu tirgus līderis - 12% tirgus daļa, kam sekoja Apple un Huawei ar 11% un 8% attiecīgi 2017. gada otrajā ceturksnī, tirgus izpētes firma Counterpoint Research teica piektdien.


Pirkstu nospiedumu funkcija, iespējams, kļūs par standarta izvēli oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), lai nodrošinātu autentifikācijas piekļuvi, ko veicina
Ķīniešu viedtālruņu zīmoli jau izmanto pirkstu nospiedumu sensorus kā diferencētāju, jo īpaši jaunajos tirgos - lai konkurētu ar vietējiem un starptautiskajiem tālruņu veidotājiem.


Pirkstu nospiedumu sensoru uzticamība ir bijusi svarīga problēma, jo lielāko daļu kapacitīvo pirkstu nospiedumu sensoru var viegli sabojāt.


Tomēr jaunākajos ir vai nu dzīvu pirkstu noteikšanas vai ultraskaņas pirkstu nospiedumu noteikšanas tehnoloģija, lai izveidotu drošāku pirkstu nospiedumu 3D attēlu, kā to atzīmēja pētniecības uzņēmums.


Neatkarīgi no telefonu atbloķēšanas vai maksājumu veikšanas, pirkstu nospiedumu sensori pievieno iespējas kontrolēt kameru, galeriju un citas lietojumprogrammas. Straujš pakalpojumu kā digitālo maksājumu un mobilo banku pakalpojumu pieaugums.