Mājas » Tehnoloģija » Vai jūs varat darbināt Android ierīci iPad?

Vai jūs varat darbināt Android ierīci iPad?

Pēc noklusējuma iPads vada Apple iOS operētājsistēmu, kas ir atšķirīga programmatūras platforma no Google pašas Android operētājsistēmas, un lietojumprogrammas, kas īpaši rakstītas darbam Android, nedarbojas ar iOS. Tech entuziasti ir eksperimentējuši ar veidiem, kā izdzēst iOS sistēmu no Apple aparatūras un manuāli instalēt pašas Android versiju (un dalīties ar zināšanām tīmeklī), bet dažas metodes var būt sarežģītas un var kaitēt jūsu ierīcei un atcelt jūsu garantiju.

Ja jūs vēlaties izmantot patiesu Android ierīci Apple aparatūrai (piemēram, 329 $ sākuma līmeņa iPad), jūs varat atrast norādījumus, kā to izdarīt, veicot dažus ātrus tiešsaistes meklējumus. Kā vēl viena iespēja, meklējiet citus uzņēmumus, kas izgatavo mazāk dārgas 10 collu Android tabletes. „The New York Times” īpašumā esošā produkta ieteikumu vietne “Wirecutter” izvēlas Asus ZenPad 3S 10 (290 ASV dolāru) kā savu augstāko Android tableti tiem, kuri nevar atļauties dārgāku Samsung Galaxy Tab S3, kas maksā no $ 500 līdz 600, atkarībā no pārdevējs.

Ja Google lietojumprogrammas tās programmatūras pakalpojumiem ir patiešām tādas, kādas jūs esat pēc tam, uzņēmums veic iOS populārāko programmu versijas, kas darbojas iPad, bez nepieciešamības ielauzties. Lietojumprogrammā App Store ir Google vairāk nekā 50 iPad lietojumprogrammas, kas rakstītas darbam ar iOS.

Chromebrowser, Gmail, Google kalendārs, Google disks (kā arī dokumenti, lapas un slaidi), Google Earth, Google Keep, Google Maps, Google ziņas un laika ziņas, Google fotoattēli, Google Play mūzika, Google ceļojumi, iesūtne, izmantojot Gmail, YouTubeand YouTube Kids ir viens no pieejamajiem, un daudzi no viņiem ir standarta lietotnes Android planšetdatoram.