Mājas » Par mums

Par mums

Par mūsu izdevumiem

Avatar-Fl-IK ir publicēšanas pasaulē. No žurnāliem un grāmatām līdz kartēm un visaptverošam digitālajam saturam, kur sniedz visu nepieciešamo no vietējā viedokļa. Katru gadu miljoniem lasītāju uzticas Avatar-Fl-IK jaunākajai informācijai par to, kur doties un ko redzēt vairāk nekā 100 pilsētās visā pasaulē. Vietējo redaktoru radītais dinamiskais saturs aptver būtiskas ēdināšanas, iepirkšanās, atrakcijas, izklaides iespējas un daudz ko citu no iekšējās informācijas viedokļa.

Mūsu digitālie produkti

Avatar-Fl-IK digitālais visums ir pirmais pieturas punkts savvy lasītājiem. Mūsu tīmekļa vietne ir papildinstruments viedajiem interneta lasītājiem. Pilsētām visā pasaulē ceļotāji var atrast lietas, ko darīt, ēst vietas, kur iepirkties, izklaides iespējas un notikumus. Laicīgi stāsti un emuāra saturs, kā arī 50 000 cilvēku lieta, ko darīt cilvēkiem, kopā ar mūsu smieklīgajiem emuāriem padara mūs par noderīgu resursu mūsdienu auditorijai.

Mūsu drukas produkti

Mūsu žurnāls, mūsu viesu grāmata, sponsorētais saturs, abonēšanas iespējas un jaunumi ir daļa no daudzveidīgās ģimenes, kas sasniedz nepieciešamo informāciju, pētot pilsētu vai lasot. Gudrs, oriģināls saturs, krāšņs fotogrāfija un detalizētas kartes aptver katru pieredzes aspektu, sākot no karstākajiem restorāniem, kas ir jāizmēģina, un ārpusbraucienu ceļiem uz pamatiem, piemēram, transportēšanu, izmitināšanu un navigāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas vai pieprasītu reklāmas likmes, rakstiet mums. Mēs jums nosūtīsim apstiprinājuma e-pastu ar lejupielādēšanas instrukcijām pieprasītajam multivides komplektam.