Mājas » Dzīvnieki un mājdzīvnieki » 4 padomi, kā ceļot ar mājdzīvniekiem vilkšanas laikā

4 padomi, kā ceļot ar mājdzīvniekiem vilkšanas laikā

Padomi, kā atpūsties kopā ar saviem dzīvniekiem. Bet lielākā daļa neļauj viesiem atstāt dzīvniekus bez uzraudzības, un daži pieņem tikai noteiktu izmēru suņus. Lai uzzinātu par viesnīcas politiku, zvaniet uz priekšu.

Koncentrējieties uz draudzīgajiem galamērķiem

Daudzas pilsētas sāk rūpēties par mīlošiem tūristiem. Vankūvera Toronto un Kalgari ir novietoti parkos un mājdzīvnieku viesnīcās, un Saskatoon piedāvā nedaudz suņu kūrortu. Mājdzīvniekiem draudzīgas viesnīcas ir lieliska alternatīva, ja mamma un tētis atsakās uzņemties jūsu dzīvniekus.

Sagatavojiet pacelšanos

Dzīvnieku uzņemšana, izmantojot lidostas drošību, var būt apgrūtinoša, tāpēc dodiet sev vismaz 30 minūtes, un pārliecinieties, ka jums ir visi jūsu mājdzīvnieku dokumenti. Tas parasti ietver pierādījumus par mūsdienīgu trakumsērgas vakcināciju un, dažkārt, tīru veselības rēķinu no jūsu veterinārs . Sazinieties ar savu aviokompāniju un attiecīgo robežu pakalpojumu aģentūru par viņu prasībām.

Dodies ceļā

Daudzas aviokompānijas, ieskaitot WestJet, nepieņems mājdzīvniekus kravas glabāšanā no maija līdz novembrim uz karstiem galamērķiem, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm un Meksiku, un lidošana var būt stresa dzīvniekiem. Vasaras ceļu braucieni ir lielisks veids, kā ceļot ar viņiem. Bet jāapzinās: radušās radības, kas palikušas vienatnē automašīnā, pat 10 minūtes var ciest saules dūriens.

Vispirms ievietojiet drošumu un komfortu

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar lidmašīnu, vilcienu vai automašīnu, mājdzīvnieki ir jāaizsargā pārvadātājam. Pārliecinieties, ka Fido savā kastē ir pietiekami daudz vietas, lai paceltu un pārvietotos. Visiem pārvadātājiem būtu jāietver ūdensnecaurlaidīgs dibens un starplika nelaimes gadījumos.