Mājas » Tehnoloģija » 4 viedie sīkrīki, kas palīdzēs jūsu bērniem uzlabot sportu

4 viedie sīkrīki, kas palīdzēs jūsu bērniem uzlabot sportu

Ja esat kādreiz jutis slikti, ka jūs nevarat palīdzēt saviem bērniem izmantot savu iecienītāko sporta veidu, jūs neesat viens pats. Pēc tam, kad sportisti uzvarēs viņu sporta pamatus, ir grūti sniegt norādījumus, ja jūs nekad neesat spēlējis šo sporta veidu.

Tomēr, ja jūsu bērni praktizē sportu mājās, pateicoties viedo tehnoloģiju izgudrojumam, varat pārtraukt sajūtu, ka tas nav noderīgs. Es nekad nerunāju, kad saku, ka tā ir gudra treniņu tehnoloģija gandrīz jebkuram iedomājamam sporta veidam, sākot no futbola līdz golfam līdz darbībai. Izmantojot šos rīkus, jūs varat sniegt rīcībspējīgus ieskatus, lai palīdzētu sportistiem uzlabot savas sporta prasmes, un jūs pat varat iemācīties sev vai divām lietām!

1. Ierīce, kas stimulē jūsu smadzenes, kad jūs trenējat

Ja jūsu mazulim ir sporta vietas karjera, viņi varēs paātrināt apmācību ar Halo Sport palīdzību. Šī dārga apmācības ierīce izskatās kā dīvaini austiņu pāris, bet tā ir paredzēta, lai smadzenes ievietotu „hiperplastitātes stāvoklī”, kas apgalvo, ka palīdz uzlabot spēku, ātrumu un prasmes. Izmantojot šo ierīci, katra apmācība būs produktīvāka, palīdzot jaunajam sportistam ātri izcelties.

2. Viedā futbols, lai izsekotu jūsu statistiku

Wilson X Connected Futbols ir noderīgs līdzeklis, lai sasniegtu futbola spēlētājus, jo tas seko līdzi viņu statistikai. Tā ir mazāka un standarta izmēra, un tā iebūvētie sensori kontrolē ātrumu, spin, spirālveida efektivitāti un attālumu katrā metienā, ļaujot sportistiem sekot līdzi viņu progresam un uzlabojumiem.

Lumo skrējiens var šķist pieticīgs, taču šī mazā ierīce var būt ļoti noderīga jūsu junioru trases zvaigznei. Lumo Run mēra kadenci, atlēcienu, iegurņa rotāciju un kritumu un bremzēšanu, kamēr jūs palaidāt, sniedzot atsauksmes par to, kā jūs varat uzlabot savu veidlapu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu bērns ir iesācējs vai pieredzējis trases dalībnieks, Lumo Run var palīdzēt viņiem strādāt, lai sasniegtu savus mērķus

3. Pievienota futbola bumba šaušanai

Adidas miCoach Smart Soccer Ball palīdzēs jaunajiem sportistiem uzlabot savas prasmes, pateicoties viedajai tehnoloģijai. Bumba ir regulēšanas svars, un tā integrētie sensori mēra streiku, ātrumu, griešanos un trajektoriju katru reizi, kad to sitat

4. Viedais sensors jūsu tenisa raketei

Nākamajā reizē, kad jūs ieradīsiet savus bērnus uz tenisa kortu, izmantojiet Zepp tenisa 2 šūpoles un spēles analīzi. Šis sensors pievienojas raketei un izseko galvenos rādītājus, piemēram, insultu tipu, bumbu ātrumu un bumbu griešanos. Šie statistikas dati palīdzēs novērst šūpoles un ātrāk virzīties uz priekšu!