Mājas » Dzīvnieki un mājdzīvnieki » 4 Tauku kaķu treniņu padomi

4 Tauku kaķu treniņu padomi

Ja jūs esat kaķis ir liekais svars, iespējams, jūs zināt, cik grūti var būt to atgriešanās formā. Izmēģiniet šos ātros un vienkāršos paņēmienus, lai iegūtu Fluffy fit.

Izmantojiet Rotaļlietas

Saskatūnas veterinārārsts Teresa Chu saka: „Kaķi mēdz būt piesaistīti maziem putniem vai grauzējiem.” Lai uzzinātu, vai jūsu mājdzīvnieks vislabāk reaģē rotaļlietas kas sasist gaisā vai tiem, kas ruļļos gar grīdu, izmantojiet lāzera rādītāju, lai noskaidrotu, vai viņš važo gaismu pa grīdlīsti, vai augstāk pa sienu. Neatkarīgi no tā, kādu rotaļlietu lietojat, dodiet savai kaķim apmierinātību ar to.

Izmantojiet pārtiku

Apstrādājiet bumbiņas, piemēram, Pet Safe SlimCat interaktīvais padevējs , ir caurums, kurā jūs varat ievietot dzirnaviņas - gardumi tiek atbrīvoti, kad viņš sit bumbu apkārt. Ir arī ķepas aktivizēti padevēji, piemēram, Catit Senses pārtikas labirints .

Alternatīva viņu barošanas vieta

„Tas darbojas kaķu medību uzvedībā,” saka Chu. Vai nododiet savas daļas maltīti dažādās vietās izmantot savu prātu un ķermeni. Jūs varat arī pārvietot pakaišu kārbu uz augšu vai uz leju dažas kāpnes, lai nokļūtu tajā. Bet, Chu brīdina, saglabājiet vienu pakaišu kasti oriģinālajā sākotnējā sākumā, vai viņš var sākt urinēt ap māju.

Laiks spēlēt

Vingrinājums ir iemācījušies kaķiem, saka Chu, tāpēc apmāciet savu kaķi spēlēt 30 minūtes dienā - vēlams parastajā laikā, jo kaķi ir ieraduma radības.